Портал 740 Плазма

  • Жарко
  • Виробник:  Жарко
  • Модель:  426
  • Наявність:  В наявності
120.00€

Камінні топки Жарко AIR модельного ряду Осінь-2015-рік, це топки в камін спроектовані і сертіфіковані в Канаді та Україні. Відмітна риса Жарко AIR це їх безпека експлуатації і неповторні стилі горіння вогню. Горіння вогню це не тільки головна перевага Жарко AIR але і головне  коли ми проводимо час біля каміну. Три режиму горіння присутній в топках Жарко AIR.

  Перший режим «Магія вогню» це коли вогняні язики полум'я розходяться хаотично в сторони і спалахують, створюючи не реально красиві казкові ефекти.
  Другий режим «Стандарт» коли вогонь горить у напрямок в верх і розходиться як гриб під AIRBOX ом, створюючи яскраве світіння вогню.
  Третій режим «Піроліз» коли горіння дров сповільнюється до тління і вторинні гази спалахують зверху над дровами, створюючи безліч ефектів північного сяйва.
Компанія Жарко це третя фірма з Європейських країн яка змогла пройти жорсткі вимоги сертифікації Канади. Стандарти сертифікації Канади є вище Європейських і це є нашою гордістю і найбільшим показником високої якості камінних топок Жарко AIR серії 2015 Осінь рік.

Портал Plazma для AIR 740 LUX Plazma.

Нові сучасні портали Плазма від компанії Жарко виконані в стилі мінімалізму. Сучасна мода вже не вимагає розкішних камінів, з різноманітними обробками порталів. Камін - перш за все вогонь, і портал не має особливого значення, коли людина споглядає вогонь в каміні.

 

  • Що найважливіше для захоплюючого відпочинку вечорами сучасній людині? Це спостерігати через чисто не закопчене скло за красою і переливами вогненних променів в каміні. Вже нікого не здивуєш обрамленням каміна і це не важливо в сучасному світі.

    Камінні топки «LUX PLAZMA Жарко» це сучасний дизайн з ефектом магічного горіння вогню. На першому плані велике скло з темною окантовкою по краю, яке повністю приховує раму дверець. Ручки регулювання подачі повітря і ручка для відкриття дверцят розміщені внизу під склом і мало помітні. Відсутність ручки на дверцятах праворуч, робить відчуття повної відсутності дверцята і більш сильно підкреслює сучасний стиль каміна, в порівнянні з топками інших виробників. Крім цього ручка на дверцятах в топці в Жарко розміщена знизу і завдяки двом замкам верхньому і нижньому закриває камін герметично. Найголовнішою перевагою наших топок від топок інших виробників є відсутність шибера в топці. Це говорить про те, що топка повністю герметична і може горіти в системі «піроліз» і має всі найсучасніші функції на відміну від топок з шибером. Без шиберні топки це топки нового покоління, де сила тяги в димоході і інтенсивність горіння вогню регулюється подачею повітрі в топку. Всі топки серії Осінь-2015 стоять на голову вище від виробників Польщі або Чехії, а по ефектах горіння вогню, вони одні з кращих в світі.


ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник Жарко
Країна виробник Україна
Номінальна потужність, кВт
Коефіцієнт корисної дії, %
Вид палива
Розхід твердого палива, кг/год.
Матеріал топки сталь
Тип топки
Вид топки
Спосіб відкриття дверцят топки
Форма скла топки
Кількість скла в дверцятах, шт.
Система очищення скла
Водяний контур / Водяна сорочка
Камера подвійного згоряння
Забір повітря в топку
Підключення до димоходу
Вага, кг 7
Гарантійний термін, міс. 2
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.

Теги: Камін, топка, камінна топка, камінна топка Жарко, камінна топка Жарко Aqua, каміни в Україні, Українські камінні топки, камінна топка для опалення, камінна топка на дровах, камін для підключення в систему центрального опалення