Клапан захисту від перегріву STS 20

TOP
  • Виробник:  WATTS
  • Модель:  STS 20
  • Наявність:  
73.00€

Термозахисний клапан запобігає перевищення температури в каміні з водяним контуром в закритих системах водяного опалення відповідно до стандарту EN12828. В системах, де встановлений камін з водяним контуром, установка термозащитного клапана обов'язкове.

Термозахисний клапан серії STS 20 - це редукційний односідельними клапан, який відкривається при підвищенні температури. Управління здійснюється датчиком температури який разміщается всередині каміна Жарко AQUA.

Компактний датчик температури можна зняти для полегшення монтажу клапана. Металеве покриття шланга захищає від пошкоджень капілярні трубки, які з'єднують вимірювальний перетворювач з датчиком.

Довжина капілярних трубок становить 1,3 м. Термозахисні клапани мають маркування CE відповідно до Європейської директиви PED 97/23 / EC.

Термозахисний клапан рекомендується встановлювати на вході холодної води в водяну сорочку. Така установка захищає клапан від засмічення вапняної накипом і подібних забруднень. Температура спрацьовування клапана встановлено на 95 градусів. Клапан не потребує підключення до електрики і працює повністю самостійно.

Для забезпечення оптимального і надійного функціонування рекомендується встановити фільтр питної води. Ця вимога обов'язково в деяких країнах

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.