Эко М 26 кВт 220 мм Черна

  • Жарко
  • Виробник:  Жарко
  • Модель:  ЭКО М 26 кВт 220 мм Черная
  • Наявність:  Є в наявності
1100.00€

Опис кам'янки серії «ЕКО» для саун і лазень.
Про нас: Продукція компанії Жарко це якість перевірена часом. Завод Жарко це Перший Національний Виробник камінних дверцят і камінних топок в Україні. Ми пройшли нелегкий шлях, пробиваючись крізь еру імпорту і конкуруючи з гігантами світових виробників. Наша продукція відома не тільки в Україні, але в Європі, США і Канаді. Компанія Жарко славиться своїми сміливими ідеями і рішеннями.
Кам'янки Жарко серії ЕКО, унікальні і революційні. В основу розробок лягли нестандартні рішення і дизайнерська зухвалість.
  ЕКО модель бувають як з виносної топковими дверцятами двох розмірів, так і без виносу. Камера згоряння виконана з жароміцної сталі товщиною 4 і 6 мм. За даними проведених випробувань це найоптимальніші товщини металу топкової камери. Збільшення товщини металу в котельній камері спричиняє втрату теплопровідності і внаслідок чого камені не будуть достатньо прогріватися, збільшується і час нагрівання сауни в цілому. Довговічність 8 мм камери згоряння істотно менше в порівнянні з 4 мм топкової камерою виготовленої з котельні стали розташованої під 45 градусів від горизонту. Вогонь в топках ЕКЗ не пропалює верхню плиту а ковзає по поверхні.
Камені в каменке розташовуються в найгарячішою частини і нагріваються з усіх її сторін. Кількість каменів у кам'янки ЕКО рекорду для таких габаритів кам'янки і становить 60 кг.
 Все кам'янки ЕКО комплектуються пара образователем. Система пароутворення унікальна, вона дозволяє збільшити кількість пара від одного ковша води в 2-3 рази більше ніж у аналогів. Пара утворюється не зверху, де каміння менше нагріті, а на найгарячішою поверхні де температура сягає понад плюс 500 градусів. Вода для пара заливається через спеціальну лійку, від куди вона надходить на верхню плиту топкової камери. Температура плюс 500 градусів утворює такий же пар як і легендарні печі для лазень по чорному, але і це не все в каменке Жарко пар утворюється під камінням, і проходячи через камені пар ще більш розширюється і збагачується киснем, що гарантовано видає легкий пар в сауні або бані. Кам'янки Жарко без напруги наповнять парну легким паром.
Відвідуючи сауну та побажання в Вашу сторону: «З легким паром» будуть не просто слова, а найближча реальність.
Ефективність роботи і легкий пар це гарантія від заводу Жарко.


ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник Жарко
Країна виробник Україна
Номінальна потужність, кВт 20
Коефіцієнт корисної дії, % 78
Об'єм парильного приміщення, м3 12-20
Швидкість нагрівання повітря, м3/хв. 30
Вид палива Дрова
Матеріал топки сталь от 4 до 6 mm
Товщина стінок топкової камери, мм 4-6 мм
Матеріал зовнішнього корпусу Сталь 1мм
Система очищення скла Обдув скла потоком повітря
Паливний канал Ні
Призначення печі Побутове / Комерційне
Пароутворювач Так
Вироблений пар Дрібнодиспансерний
Підключення до димоходу Верхнє
Діаметр димоходу, мм 120
Вага без каміння, кг 60
Вага каміння, кг 40
Гарантійний термін, міс. 24
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.

Теги: Піч-кам'янка, піч-кам'янка для лазні, Кам'янка Жарко, Кам'янка Магія Вогню, Піч для сауни в Україні, Українська кам'янка, Українські печі в сауну, Эко М 26 кВт 220 мм Черна.