ЭКО М 20 кВт нерж

  • Жарко
  • Виробник:  Жарко
  • Модель:  ЭКО М 20 кВт нерж
  • Наявність:  Є в наявності
920.00€

Печі-кам'янки для саун серії «Магія Вогню» ЄКО

Парная в бані, де стоїть піч кам'янка Жарко об'єднується в споглядання казкової гри відблисків полум'я в тумані легкого пару. Одного разу відвідавши парну дє е кам'янка «Магія Вогню» ЄКО Ви більше не проміняєте її.
Печі-кам'янки Магія Вогню створені в кількох видах, які залежать від їх потужності для різних обсягів саун. Камера згоряння виконана з жароміцної сталі товщиною 4 і 6 мм. За даними проведених випробувань це е оптимальна товщина металу топкової камери печі кам'янки. Збільшення товщини в котельній камері кам'янки для саун тягне за собою втрату теплопровідності і внаслідок чого каміння не будуть достатньо прогріватися.
Камера згоряння в піч-кам'янки унікальної форми. Випробування такої форми показали її найкращу ефективність. Камені в кам'янці разтошованні в гарячій її частині і нагріваються з усіх боків.
Печі-кам'янка ЭКО комплектуеться пара образователем. Пара образователь дозволяє збільшити кількість пару від ковша води в 2-3 рази більше ніж у аналогів. Утворення пару відбувається не зверху де каміння менш нагріта, а знизу на найгарячішою частині печі кам'янки. Воду наливають в лійку де вона поступово поступае на поверхню печі топкової камери де температура досягає більш +500 градусів. Пар який утворився ще мушить пройти скрізь каміння і дє вона ще більше  розширюється і тільки потім пар з усіх отворів каменкі ЭКО  виходить в парну сауни або лазні.
У сауні Ви впевнено відчуєте, що таке легкий пар і побожання «З легким паром» будуть для Вас не просто слова, а найближща гарантованна реальність.
Ефективність роботи печі кам'янки ЭКО і утворення легкого пару, це гарантія від Національного УкраиЇнського виробника "Жарко".ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник Жарко
Країна виробник Україна
Номінальна потужність, кВт 25
Коефіцієнт корисної дії, % 80
Об'єм парильного приміщення, м3 15-25
Швидкість нагрівання повітря, м3/хв. 40
Вид палива Дрова
Матеріал топки сталь от 4 до 6 mm
Товщина стінок топкової камери, мм 4-6 мм
Матеріал зовнішнього корпусу Нержавіюча сталь товщиною 1 мм
Система очищення скла Обдув скла потоком повітря
Паливний канал Ні
Призначення печі Побутове / Комерційне
Пароутворювач Так
Вироблений пар Дрібнодиспансерний
Підключення до димоходу Верхнє
Діаметр димоходу, мм 130
Вага без каміння, кг 75
Вага каміння, кг 100
Гарантійний термін, міс. 24
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.

Теги: Піч-кам'янка, піч-кам'янка для лазні, Кам'янка Жарко, Кам'янка Магія Вогню, Піч для сауни в Україні, Українська кам'янка, Українські печі в сауну