Магія 25 кВт 235 мм

  • Жарко
  • Виробник:  Жарко
  • Модель:  Магия Огня 25-С
  • Наявність:  Є в наявності
1310.00€

Опис печі-кам'янки для саун серії «Магія Вогню»

Моделі печі кам'янки «Магія Вогню», це казкове сяйво вогню в сауні. Парыння в сауні де стоїть піч кам'янка Жарко об'єднується в споглядання казкової гри відблисків полум'я в тумані легкого пару. Одного разу відвідав парну дє е кам'янка для саун «Магія Вогню» Ви більше не проміняєте її.
Печі-кам'янки Магія Вогню створені в кількох видах, які залежать від їх потужності для різних обсягів саун. Камера згоряння виконана з жароміцної сталі товщиною 4 і 6 мм. За даними проведених випробувань це е оптимальна товщина металу топкової камери печі кам'янки. Збільшення товщини в котельній камері кам'янки для саун тягне за собою втрату теплопровідності і внаслідок чого, камені не будуть достатньо прогріватися.
Камера згоряння піч-кам'янки Жарко Магія Вогню унікальної форми. Випробування такої форми показали її велику ефективність. Розташування каменів в кам'янки для лазень в гарячій частині топки і нагріваються з усіх боків.
Печі-кам'янки для саун і лазень Магія Вогню комплектуються пара образователем. Пара образователь дозволяє збільшити кількість пару від ковша води в 2-3 рази більше ніж у аналогів. Утворення пару відбувається в печі для саун і лазень не зверху, де каміння менше нагріті, а знизу на найгарячішою частині печі кам'янки для саун і лазень. Воду для пара наливають в лійку на поверхні піч-кам'янки топкової камери, Температура печі для саун досягає більш +500 градусів. Пар який проходить через камені в ящіку для каменю, нагрівається і розширюється, потім з усіх отворів печі кам'янки виходить в парну сауни або лазні.
У сауни з піч кам'янкі Жарко Ви впевнено відчуєте, що таке легкий пар у сауні. Відвідуючи сауну де працює піч кам'янка Жарко, і побажання в Вашу сторону: «З легким паром» будуть не просто слова, а найближча її реальність.
Кам'янки для саун і лазень серії Магія Вогню Ви гарантовано будете мати казкову атмосферу і легкий пар.
У такій сауни Ви впевнено відчуєте, що таке легкий пар. Відвідуючи сауну та побажання в Вашу сторону: «З легким паром» будуть не просто слова, а найближча реальність.
Ефективність роботи і легкий пар це гарантія від Жарко.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник Жарко
Країна виробник Україна
Номінальна потужність, кВт 25
Коефіцієнт корисної дії, % 80
Об'єм парильного приміщення, м3 15-25
Швидкість нагрівання повітря, м3/хв. 40
Вид палива Дрова
Матеріал топки сталь от 4 до 6mm
Товщина стінок топкової камери, мм 4-6 мм
Матеріал зовнішнього корпусу Нержавіюча сталь товщиною 1 мм
Система очищення скла Обдув скла потоком повітря
Паливний канал Ні
Призначення печі Побутове / Комерційне
Пароутворювач Так
Вироблений пар Дрібнодиспансерний
Підключення до димоходу Верхнє
Діаметр димоходу, мм 130
Вага без каміння, кг 75
Вага каміння, кг 100
Гарантійний термін, міс. 24
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.

Теги: Піч-кам'янка, піч-кам'янка для лазні, Кам'янка Жарко, Кам'янка Магія Вогню, Піч для сауни в Україні, Українська кам'янка, Українські печі в сауну Магія Вогню 25 В 235 ПН