Эко М 20 кВт

  • Жарко
  • Виробник:  Жарко
  • Модель:  Эко М 20 кВт
  • Наявність:  Є в наявності
800.00€


Печі-кам'янки для саун і лазень "ЕКО"
Парна в лазні, де стоїть піч кам'янка Жарко об'єднується в споглядання казкової гри відблисків полум'я в тумані легкої пари. Одного разу Відвідавши парну е каменкой ЕКО Жарко Ви більше НЕ проміняєте її.
Піч-кам'янка ЕКО створені в кількох видах, які залежать від їх потужності для різних обсягів саун. Камера згоряння виконана з жароміцної сталі товщиною 4 і 6 мм. За даними проведених випробувань це є оптимальна товщина металу топкової камери печі кам'янки. Збільшення товщини в котельній камері кам'янки для саун тягне за собою втрату теплопровідності і внаслідок чого камені не повинні бути досить прогріватися.
Камера згоряння в печі-кам'янки унікальної форми. Випробування такої форми показали її кращу ефективність. Камені в каменке розташовані в гарячій частині і нагреваютса з усіх боків.
Піч-кам'янка ЕКО комплектується пара образователем. Пара образователь дозволяє збільшити кількість пара від ковша води в 2-3 рази більше ніж в аналогів. Утворення пари відбувається НЕ зверху де камені менш нагріті, а знизу на гарячій частині печі. Воду наливають у воронку де вона поступово надходить на поверхню печі топкової камери де температура сягає понад +500 градусів. Пар утворилися на гарячій поверхні повинен пройти через камені і насититися киснем, таким чином пара стає більше, і тільки після цього пара з усіх отворів кам'янки ЕКО виходить в парну сауни або лазні.
У сауні Ви впевнено Відчуйте що таке легкий пар, і побажання «З легким паром» для Вас будуть не просто слова, а найближча Гарантована реальність.
Ефективність роботи печі кам'янки ЕКО і освіти легкого пару, це гарантія від Національного Українського виробника "ЖаркоОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник Жарко
Країна виробник Україна
Номінальна потужність, кВт 25
Коефіцієнт корисної дії, % 80
Об'єм парильного приміщення, м3 15-25
Швидкість нагрівання повітря, м3/хв. 40
Вид палива Дрова
Матеріал топки сталь от 4 до 6 mm
Товщина стінок топкової камери, мм 4-6 мм
Матеріал зовнішнього корпусу Нержавіюча сталь товщиною 1 мм
Система очищення скла Обдув скла потоком повітря
Паливний канал Ні
Призначення печі Побутове / Комерційне
Пароутворювач Так
Вироблений пар Дрібнодиспансерний
Підключення до димоходу Верхнє
Діаметр димоходу, мм 130
Вага без каміння, кг 58
Вага каміння, кг 40
Гарантійний термін, міс. 24
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.

Теги: Піч-кам'янка Эко М 20 кВт, Кам'янка Жарко, Кам'янка Магія Вогню, Піч для сауни в Україні, Українська кам'янка, Українські печі в сауну