Дверцята камінні внутрішні 650х450

TOP
  • Жарко
  • Виробник:  Жарко
  • Модель:  1
  • Наявність:  Є в наявності
222.00€

Для всіх наших постійних покупців і дилерів, це вже не просто дверцята в камін, а вже якість перевірена часом. Більше 10 років компанія Жарко виготовляє дверцята для камінів і печей, і ми по праву вважаємося лідерами не тільки в Україні. Наші дверцята знають як в Україні, так і в Європі, в країнах СНД, в США. Дверцята виготовляються під замовлення з високо вуглецевої сталі, нержавіючої сталі і латуні.

Конструкція дверцят постійно вдосконалюється і моделі дверцят для камінів це дверцята з безліччю технологічних нововведень і унікальних рішень.

Особливістю дверцят є вентильована і охолоджуюча рама. Незважаючи на унікально тонку раму дверець, вона міцна надійна і охолоджується потоком повітря. Повітря для горіння вогню в топці каміна проходить через регульовану клапанну заслінку і розподіляється. Одна частина повітря рухається по рамі дверцят зліва і справа в верхню частину дверки. Виходить в топку через отвори в рамі на скло і тим самим створює повітряний бар'єр, який захищає скло від кіптяви і сажі в верхній частині камінних дверцят. Друга частина повітря рухається в нижню частину рами і виходить внизу дверцят, створюючи повітряний бар'єр від забруднення скла. Крім цього повітря, проходячи усередині рами дверцят, охолоджує її від перегріву і небажаних теплових розширень.

Камінні дверцята, які розташовані всередині камери згоряння, піддаються більш сильним тепловим навантаженням, ніж дверки розташовані на фасаді каміна. У дверцятах з внутрішнім розташуванням використовується унікальний профіль рами з повітряною камерою. При товщині металу профілю 3 мм його теплопровідність менше ніж у сталі товщиною 8 мм. Низька теплопровідність рами додатково захищає дверцята від теплових навантажень і розширень.

Якість дверцят відповідає найвищим міжнародним стандартам.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник Жарко
Країна виробник Україна
Дверцята
Розміри (ШхВ), мм 650х450
Конструкція дверцят Внутрішня, одностулкова
Матеріал Сталь
Колір Золото
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.

Теги: Дверцята під замовлення, камінні дверки, пічні дверцята