Камінна дверка Жарко Ш-65 В-40 зовнішня

  • Жарко
  • Виробник:  Жарко
  • Модель:  7
  • Наявність:  Є в наявності
253.00€

Камінні дверки Жарко моделі Весна-2016 рік.

Дверцята були розроблені і пройшли випробування в складних кліматичних умовах Канади.

Для всіх наших постійних покупців і дилерів, це вже не просто дверцята в камін, а вже якість перевірена часом. Більше 10 років компанія Жарко виготовляє дверки для камінів і печей, і ми по праву вважаємося лідерами не тільки в Україні. Наші дверки знають як в Україні, так і в Європі, в країнах СНД, в США і вже в Канаді. Дверцята виготовляються під замовлення з високо вуглецевої сталі, нержавіючої сталі і латуні.

Конструкція дверцят постійно вдосконалюється і моделі дверцят для камінів Весна-2016 це дверцята з безліччю технологічних нововведень і унікальних рішень.

Особливістю дверцят модельного ряду Весна-2016 є вентильована і охолоджуюча рама дверцят. Незважаючи на унікально тонку раму дверець, вона міцна надійна і охолоджується потоком повітря.

Камінні дверки, які розташовані всередині камери згоряння, піддаються більш сильним тепловим навантаженням, ніж дверки розташовані на фасаді каміна. У дверцятах з внутрішнім розташуванням використовується унікальний профіль рами з повітряною камерою. При товщині металу профілю 3 мм його теплопровідність менше ніж у сталі товщиною 8 мм. Низька теплопровідність рами додатково захищає дверцята від теплових програвав і розширень.

Якість дверки відповідає найвищим міжнародним стандартам.

Гарантія на камінні дверцята моделі Весна 2016 рік становить 3 роки.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник Жарко
Країна виробник Україна
Дверцята
Розміри (ШхВ), мм 650х400
Конструкція дверцят Зовнішня, одностулкова
Матеріал Сталь
Колір Чорний
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.

Теги: Дверцята під замовлення, камінні дверцята, пічні дверцята