Камін Малюк акула LUX с радіаторами

  • Жарко
  • Виробник:  Жарко
  • Модель:  baby-shark-baza
  • Наявність:  Є в наявності
850.00€

""Baby Shark", що в перекладі означає «Малюк акула». Камінна топка «Baby Shark» проектувалася і випробовувалася нами в Канаді. Наше завдання було створити камін, який був-би доступний за ціною для більшості жителів в Україні, тобто, камінна топка економ класу. Ми поставили перед собою завдання, зробити топку економного класу, яка не поступатиметься за функціями камінів еліт класу.

Наш камін "Baby Shark" або "Малюк Акула» повністю відповідає новому стандарту BimSchV. Топка герметична, має підведення повітря для горіння з вулиці і не має шибера. Камінна топка має функції, яким можуть заздрити топки прем'єр класу. Але і це не все, камін «Малюк акула» визнаний самим універсальним каміном в світі.

На незвичайну назву камінної топки «Малюк акула» надихнув нас вид верхнього радіатора, який монтується як додаткова опція. Тепло знімний радіатор монтується у верхній частині топки, де найбільша температура нагріву її поверхні і служить для ефективного зняття тепла. Крім цього радіатор знімає не комфортний для користувачів, гарячий потік повітря в передній частині камінної топки, що йде через скло каміна. Гаряче повітря від скла направляється у верхній радіатор, де він ще більше нагрівається і по повітряних каналах розподіляється в кімнати.

І ще одне нововведення, це нижня решітка радіатора, яка замінює мало ефективні традиційні вентиляційні решітки. Підкреслюю, традиційні решітки розташовуються в основному з боків порталу каміна і цим самим є мало ефективні. Наша нижня решітка радіатор - розташована в низу лицьової частини каміна під дверцятами, повітряні потоки входять під топку, охолоджують її  і ефективно знімають тепло з усією її поверхні. Тепло знімний кожух призначений для систем опалення з примусовим розподілом теплого повітря по дому.

Камін Baby Shark має нашу унікальну систему (Аір бокс), яка виготовлену з нержавіючої сталі. Ця система подає вторинне повітря, безпосередньо над вогнем і спалює гази, які не згоріли на першій стадії згоряння. Практично ця система дає повне згорання газів і рекордно мінімальний викид СО2, що дорівнює 0,1%, що на даний момент є унікальним явищем , яке не доступне навіть для самих знаменитих топок в Європі. Хочу ще раз підкреслити, що вторинне повітря в нашій топці подається саме над вогнем і спалює гази, які не згоріли, досягаючи позначки 99%. Для порівняння, в топках, де вторинне повітря подається просто з задньої стінки, ефективність згоряння вторинних газів, досягає всього лише 20% і не більше. І в підтвердження в процесі експлуатації нашої топки, Ви обов'язково звернете увагу, що дим, що виходить з димоходу - практично прозорий.


ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Номінальна потужність, кВт 12
Коефіцієнт корисної дії, % 82
Діаметр димоходу, мм 160
Вага, кг 94
Гарантійний термін, міс. 60
Дверцята
Матеріал Сталь 3 мм - 6 мм
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.