Камінна топка Жарко AQUA W 14kVt SZT

  • Жарко
  • Виробник:  Жарко
  • Модель:  1Canada
  • Наявність:  Під замовлення, 14 робочих днів
1440.00€

Доступні варіанти


AQUA W (Двостороння)

Модель AQUA W 2LUX 14kVt SZT - 2016 рік, випробувана і сертифікована в Канаді. Призначена для монтажу в каміни з функцією водяного опалення будинку. Може працювати як доповнення до центрального опалення, або бути єдиним джерелом тепла в будинку. Коли вогонь горить в каміні, ручка дверей не нагрівається і безпечна у використанні, так як знаходиться в низу камінної дверцята в НЕ зони нагрівання.

Виконано з котельні стали 6 мм і призначений для закритих систем опалення з робочим тиском не більше 2.5 Бар. У класифікації позначаються як СЗТ (Система закритого типу)

Потужність 14 кВт, що достатньо для нормально утепленого будинку 140 м 2, з висотою стелі не більше 2 метри 80 сантиметрів.

Модель комплектуються двома стандартними з відкриттям в сторону дверцятами типу LUX.

 Топка Жарко AQUA двостороння повністю герметична і працює в декількох режимах горіння.

 Перший режим горіння «Магія Вогню», язики полум'я направляються в сторони і злегка спалахують створюючи незвичайну магічну гру.

 Другий режим: «Стандарт», вогонь рухається у напрямку до вгору. (Цей режим хоча і називається стандартним, відрізняється від інших великим світінням вогню, через повного згоряння вторинних газів у верхній частині топки)

 Третій режим: «Піроліз», дрова горять мінімально, практично жевріючи, займання вторинних газів відбувається в середній і верхній частині топки. (Режим працює тільки при максимально розігрітій і при наявність достатньої кількості спека при цьому повітря подається в малій пропорції зверху на скло топки)

 Огляд вогню в топці один з найпрозоріших, оскільки конструкція топки має дві дверки розташовані на передній і задній частині топки. Красиві і яскраві переливи вогню можете спостерігаються з двох сторін топки. Ефективний обдув скла зверху і знизу створює повітряний бар'єр кіптяви від забруднення скла і регулюється трьома ручками управління на кожній дверцятах. Особливість топок Жарко двосторонньої це ефективний і чистий вид вогню. Інженери Жарко домоглися регульованого потоку вогненних переливів і аеродинаміка вогню рухається вгору і в сторони створюючи казкові магічні спалаху. Водяний контур в AQUA двосторонньої спроектований особливо і з додатковим охолоджуючим контуром який розміщений всередині труб нагрівального контуру і практично миттєво знижує температуру води в випадки його перегріву. Таким чином топки Жарко W ідеально утримують задану температуру і потужність нагріву води. Випробування проводилися в Канаді на нашому основному підприємстві які показали найбільшу керованість і безпеку саме такої моделі. Така модель Жарко з двома контурами і внутрішнім охолоджуючим контуром є на сьогоднішній день найбезпечнішою в світі, де немає навіть просто схожих по характеристики і технології. ККД 86% це просто фантастика яка стала реальністю в AQUA W двосторонньої.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник Жарко
Країна виробник Україна
Номінальна потужність, кВт 14
Коефіцієнт корисної дії, % 86
Вид палива Тверде (дрова)
Розхід твердого палива, кг/год. 5
Матеріал топки сталь 6 мм
Тип топки Закрита
Вид топки Традиційна топка
Спосіб відкриття дверцят топки Бокове відкриття
Форма скла топки Пряме
Кількість скла в дверцятах, шт. 2
Система очищення скла Обдув скла потоком повітря
Водяний контур / Водяна сорочка так/так
Камера подвійного згоряння так
Забір повітря в топку Із зовнішнього середовища
Режим роботи топки Тривале горіння
Вага, кг 280
Гарантійний термін, міс. 84
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.

Теги: Камін, топка, камінна топка, камінна топка Жарко, камінна топка Жарко Aqua, каміни в Україні, Українські камінні топки, камінна топка для опалення, камінна топка на дровах, камін для підключення в систему центрального опалення